Szanowni Państwo, 
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w XI Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, która odbędzie się w dniach 3 - 5 października 2019 roku w Bydgoszczy.
Ostatnie 30 lat, to niesamowicie gwałtowny rozwój chirurgii naczyniowej, zamiana otwartych, konwencjonalnych technik operacyjnych na wewnątrznaczyniowe metody rewaskularyzacyjne, wymiana starych technologicznie sal operacyjnych na nowe, przestrzenne sale hybrydowe, inne podejście i metody kształcenia młodego pokolenia chirurgów naczyniowych. W tych wszystkich procesach nasze środowisko bierze aktywny udział i co najważniejsze, postęp ten widoczny jest już w wielu miejscach naszego kraju. 
Tegoroczne spotkanie naszego Towarzystwa znakomicie wpisuje się w ten trend postępu i nowoczesności w chirurgii naczyniowej.  Zaproszeni znakomici wykładowcy z zagranicy i Polski zagwarantują wysoki poziom naukowy i edukacyjny Konferencji a różnorodność sesji powinna usatysfakcjonować wszystkich, którzy zechcą do Bydgoszczy na to wydarzenie przyjechać. 
Serdecznie więc zapraszam wszystkich, którym sprawy chirurgii naczyniowej i chorób naczyń są bliskie, na święto tej dyscypliny do przyjaznej Bydgoszczy, która będzie gospodarzem tego spotkania.
Do zobaczenia w grodzie nad Brdą,
 
         

Prof. Arkadiusz Jawień

Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

Informacje


Zapraszamy do pobrania oficjalnej aplikacji mobilnej XI Konferencji PTCHN! 

                                                     Informujemy, że XI Konferencja PTCHN spełnia standardy INFARMY

                                                     Mamy przyjemność poinformować, że XI Konferencja PTCHN uzyskała pozytywną ocenę Ethical Med Tech

                                                     


Patronat HonorowyPatronatPartner Edukacyjny
Sponsor Diamentowy
Sponsor ZłotySponsor SrebrnyWystawcy


Patronat Medialny